Nabídka

Nabízím kusovou i sériovou výrobu předmětů dle vašeho návrhu.

Kromě výroby upomínkových a dekoračních předmětů nabízím také výrobu průmyslovou. Viz. sekce Průmyslová výroba

Zakázka zahrnuje grafické zpracování, konzultace, frézování, odhrotování, vykreslení barev, leštění, kompletaci.

V případě, že zákazník má jasnou představu a je schopen grafický návrh udělat sám, lze to tak udělat. 

Budu se zabývat i výrobou jednoho kusu - žádná zakázka není příliš malá.

Naprostá většina výrobků je z hliníku o tloušťce 2 nebo 2,5 mm, výjimečně možno použít např. dřevo, plastové materiály, měď, mosaz a jiné cenné kovy. Železo bohužel z technologických důvodů využít nelze.

Materiál dodávám já dle vašeho přání. Tzn. tloušťka, barva, velikost, tvar atd. Po domluvě možno použít váš materiál, pokud bude splňovat technologické požadavky. 

Maximální velikost výrobku je 500 x 500 mm.

Možnost oboustranného frézování je samozřejmost. Např.: psí známka - na jedné straně jméno psa, na druhé straně telefon a adresa majitele. Nebo přívesek na klíče se siluetou auta a na druhé straně logo značky. Viz. galerie.

CNC fréza dokáže s přesností na tisíciny vykreslit trasu, která je dána. Z toho vyplývá naprostá svoboda volby tvarů, obrazců a příkazů, tím pádem v této oblasti nejsou vaší fantazii kladeny žádné meze. 

Nedělám grafické návrhy! Nejsem grafik, tudíž vám nejsem schopen nakreslit např. logo, či cokoliv jiného. Pouze zpracovávám již existující obrázky. V případě zájmu o služby grafického návrháře mě ovšem neváhejte kontaktovat, mám několik ověřených profesionálů, kteří vám rádi své služby nabídnou. Například : https://tomasteslik.cz/

A až budete mít svou touhu ztvárněnou v grafické podobě, nic nebrání tomu, ztělesnit ji na hliník.

Věřím, že vás má nabídka zaujala a těším se na spolupráci.

Budláč

Email: info@frezovanibudlac.cz